Kubek do grzanego wina GRZANIEC GALICYJSKI

Kubek do grzanego wina GRZANIEC GALICYJSKI

brutto: 14.99 zł
netto: 12.19 zł

Kubek do grzanego wina GRZANIEC GALICYJSKI wykonany jest z kamionkowych mas porcelitowych z dodatkiem piasku kwarcowego, wypalanych w piecach w temp. 1250º C. Naczynia kamionkowe charakteryzują się dużą wytrzymałością mechaniczną, odpornością na działanie kwasów i minimalną nasiąkliwością wodną. Brak kadmu i ołowiu w kamionce pozwala wykorzystywać je w gastronomii i przemyśle spożywczym. Zewnętrzna warstwa szklistej glazury poprawia wytrzymałość i wygląd oraz umożliwia stosowanie naczyń w kuchenkach mikrofalowych i mycie w zmywarkach.

Kubek do grzańca GRZANIEC GALICYJSKI ma poj. 0,2 L.

Naczynia kamionkowe znane już były w starożytności. Świetnie nadają się do karczm lub zajazdów. Dodają wnętrzom ludowego klimatu. Utrzymują temperaturę potraw.

Sprawdź również kubki w WYPRZEDAŻY.

Kubek do grzańca, grzanego wina A-Babiel Olsztyn

Galeria produktu:

www.sprzęt-gastronomiczny.pl , akcesoria barmańskie, wyposażenie sklepów Olsztyn ul. Składowa 3 Meble sklepowe, Wyposażenie gastronomii Olsztyn , www.zmywarki-gastronomiczne.pl - Chojniki, Łomża, Szczytno, Olsztyn ul. Składowa 3 - a-babiel.pl - Ostrołęka, mazowieckie, Warszawa - Płyn do zmywarki Sprzęt gastronomiczny, akcesoria kuchenne, wyposażenie sklepów, Serwisant-Gastronomiczny - Chojniki, Łomża, Szczytno, Olsztyn ul. Składowa 3 - www.a-babiel.pl - Ostroleka, Mazowieckie, Warszawa, www.sprzęt-gastronomiczny.pl
Sklep internetowy Shoper.pl